Pozvánka na výstavu – náměstí v Bruntále.

Představujeme soutěž Region očima mladých – fotografická soutěž, kterou realizujeme ve spolupráci s prudnickým střediskem kultury v Polsku. Tento projekt vznikl v roce 2016 a v září letošního roku bude  vyhlášen již pátý ročník.

Patronem naši soutěže je uznávaný fotograf Jindřich Štreit a dále pak pravidelně získává záštitu České federace fotografického umění, kdy třem nejlepším fotografům celé soutěže udělujeme medaili této federace. Soutěž má čtyři tématické celky. Do každého tématu mohou mladí fotografové zaslat až tři fotografie, celkem tedy 12 do celé soutěže. Soutěž je určena pro děti 7., 8., a 9. tříd základních škol, středních škol a gymnázií s trvalým bydlištěm v regionu Bruntál a Prudnik.

Tato výstava je vyhodnocení třetího ročníku, které se uskutečnilo v prosinci roku 2019 v prostorách městského divadla v Bruntále.

Věříme. že se fotografie budou líbit.

Ještě krátké připomenutí k IV.ročníku, který již zná své finalisty.

Je vyhodnocen, ale plánovaná vernisáž s předáním cen, která se měla uskutečnit dne  9.12.2020 se díky covidové situaci musela zrušit. Nový termín a formu předání jsme nuceni řešit operativne s ohledem na stav, který momentálně je. V únoru všem vítězům byl zaslán oznamovací email, že jsou finalisté soutěže a konečné vyhodnocení se dozví na předání cen. Celá situace je o to komplikovanější, že je to česko-polský projekt a covid musíme sledovat i na polské straně. Řešení hledáme a včas podáme informace ohledně vyhodnocení.

TV Polar
„Tato akce je finančně podpořena Městem Bruntál“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *